Redaktor se ptá Davida Ratha poté, co soud označil odposlechy (a tím důkazy proti němu) za nelegální: „Připadá vám v pořádku, že soud takto rozhodl?“

Inteligentnější otázku dostat nemohl. No jasně, že mu nepřipadá v pořádku, že soud rozhodl v jeho prospěch. Je to vycházející BDSM stár, tak se mu líbí, když soud rozhoduje v jeho neprospěch.

Střih.

Nový trenér ve Spartě. Na konci reportáže přichází informace o zdraví Tomáše Rosického. „Kdy se Rosický vrátí k týmu, to zatím nikdo neví,“ podělí se s námi zpravodajec o horké informace.

Střih.

Upoutávka na sportovní noviny: „Víme, kdy se k týmu opět připojí Tomáš Rosický.“

Střih.

Přichází nejdůležitější zpráva dne. „Teď se podíváme na otřesný případ lidské lhostejnosti,“ oznamuje Ray Koranteng dramatickým hlasem. Hrůza, bleskne mi hlavou. Co by to mohlo být? Že by TV Nova přinesla zprávu o událostech v Aleppu?

„Žena ubytovala své dvě čivavy v psím hotelu a už si je nevyzvedla,“ pokračuje reportáž o otřesném případu lidské lhostejnosti.

„Čivavy jsou v psím hotelu již 4 roky,“ oznamuje reportér, jako by srdce diváků nebyly už tak drásány neuvěřitelně smutným osudem malých čivav. Jedna z čivav si ponese psychické problémy po zbytek života.

Zdálo by se, že všechny rány už si ty dvě nebohé čivavy vybraly. Ale ne. Podle majitelky psího hotelu vznikla škoda 400 000 Kč. Celkem by mě zajímalo, čím je poslední 4 roky krmila.

Nejspíš výběrovým argentiským hovězím.

Zpravodajství TV Nova je prostě boží.