Matěj Čičák

Blog technologického nadšence a markeťáka

Archiv pro štítek: Miloš Zeman

O Kalouskových lžích

Ve skupině Přátelé Miloše Zemana se objevila dobová fotka, která dokazuje, jak jsme se měli za socialismu dobře, obchody byly plné a Kalousek, Němcová a (patrně Sorosova) média nám lžou, že byly fronty a nebyly výrobky.

Číst celý článek ➤

Ohlédnutí za letošními vyznamenanými

Dovolil bych si ještě malé ohlédnutí za letošním udělováním státních vyznamenání.

Je velká škoda, že ani na 100. výročí republiky nedokázal Miloš Zeman překročit svůj stín a pozvat všechny důležité osobnosti na předávání státních vyznamenání. Je to večer, kdy slaví republika, ne Miloš Zeman. Jakékoliv osobní spory a antipatie by tak měly jít alespoň na 1 večer stranou.

Číst celý článek ➤

Zemanův expertní tým

Před pár dny projelo zprávami, že Zeman jednal s experty o školství (třeba na Novinkách, na Lidovkách, na Aktuálně nebo na ČT24). Ten expertní tým mne zaujal. Kdo jsou ti experti, kteří prezidentu republiky radí se školstvím?

Číst celý článek ➤

Soběstačností ke kvalitním potravinám

Ať žije populismus. Zatímco minulý týden představila své ekonomické perpetum mobile kandidátka na ministra za ČSSD Maláčová, dnes se rozhodl svést na vlně „musíme být soběstační“ ministr Toman za ČSSD.

Číst celý článek ➤

Oslava konce války

Probíhá diskuze, zda je správné, že Piráti šli slavit konec 2. světové války na ruskou ambasádu. Ostatně prezident tam chodí slavit každoročně a díky jeho intenzivnímu slavení jsme mohli mít o jeden korunovační klenot více. Takže si shrňme si fakta kolem 2. světové války:

Číst celý článek ➤

Soudruzi a soudružky

„Soudruzi a soudružky.“ Tak pozdravil Miloš Zeman na sjezdu KSČM.

Číst celý článek ➤

„Nepůjdu do žádné debaty.“

„Půjdu do debaty na Primě a možná i do jedné další.“

„Chci jít do 4 debat.“

Miloš Zemankandidát, který drží slovo.

O pokrytectví

„Buď je to pokrytectví, nebo je to neznalost. Moje základní námitka zní, že v právním státě má každý politik respektovat rozsudek nezávislého soudu,“ uvedl Miloš Zeman.

Číst celý článek ➤

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén