Po Facebooku (a pravděpodobně i jinde) se šíří informace o tom, že vláda USA si patentovala nemoci, což je vydáváno za jasný důkaz umělého původu těchto nemocí. A to je zase jasný důkaz „záměrné likvidace populace a všeho živého pro ještě větší business nenažraných elit toužících po stále větším vlivu a moci!!!“

Vytvořené viry

„Googlen Sie das mal!“ Tak jo.

US-Patent 5676977 se opravdu týká nemoci AIDS. Název patentu zní „Method of curing AIDS with tetrasilver tetroxide molecular crystal devices“. Tedy způsob léčby AIDS pomocí oxidu stříbra Ag₄O₄ (volně přeloženo). Patent je z roku 1997, tedy 16 let po objevení nemoci AIDS. Patentu po 13 letech skončila jeho platnost, protože se zjistilo, že metoda nefunguje.

UP-Patent 8835624 se opět opravdu týká chřipky H1N1 (tzv. prasečí chřipka). Nemá nic společného s americkou vládou, patent si podali Gwo-Bin Lee, Tong-Minn Liou, Chih-Hung Wang a Hsien-Chih Lai. Všichni z National Tsing Hua University, která se nachází na Tchaj-wanu. Patent je z roku 2014, zatímco chřipka H1N1 se objevila v roce 2009 (dle některých byla Španělská chřipka z let 1918–1920 typu H1N1). Nejdůležitější však je: tchajwanci si nepatentovali chřipku, ale metodu, jak pomocí specifické organické sloučeniny detekovat právě vir H1N1.

US-Patent 20120251502 se týká viru Bundibugyo, který je blízký příbuzný viru Ebola. Patent se týká způsobů, jak Bundibugyo u pacienta diagnostikovat a následně léčit.

US-Patent CA2741523A1 by se dle konspiratiků měl týkat „Schweinegrippe“, tedy prasečí chřipky. Název patentu je „Human ebola virus species and compositions and methods thereof“, týká se tedy opět Eboly. Možná si jen odborníci z oboru konspiračních teorií pletou Ebolu s chřipkou.

US-Patent 0070031450 A1 nelze nalézt.

ATCC VR-84 není patent, ale vir Zika zmražený na teplotu -70 °C, který si mohou objednat výzkumníci, aby jej mohli zkoumat v laboratořích. ATCC nabízí různý biologický materiál, třeba baktérie způsobující tuberkulózu, Dengue virus nebo virus způsobující obyčejnou rýmu. Což ale neznamená, že nás elity chtějí vyhladit pomocí nadměrného smrkání.

US-Patent 7897744 s názvem „SARS virus nucleotide and amino acid sequences and uses thereof“ popisuje nukleotidy a aminokyseliny viru SARS a hlavně způsoby jejich užití k diagnóze či léčbě, zatímco US-Patent 8506968SARS vaccine compositions and methods of making and using them“ popisuje tvorbu vakcín. Opět tak ani u jednoho z patentů nejde o patent viru samotného, ale o patenty související s léčbou. Druhému z jmenovaných patentů již vypršela platnost (dá se tedy předpokládat, že metody popsané v patentu nefungovaly).

Takže jsem si to vygooglil a stále nechápu

Nerozumím tomu duševnímu pochodu, proč by někdo tajně vyvíjel nemoc a pak si ji patentoval. Proč by to sakra dělal? Aby mu ji nikdo nezneužil? 😀 Aby se mohl soudit s nemocnými, že jsou nemocní neoprávněně? 😀 Aby mohl její šíření zakázat soudně? Pokud bych vyvíjel tajně nemoc, která má zlikvidovat společnost, tak poslední, o co bych stál, je její patentová ochrana.

Nerozumím ani tomu duševnímu pochodu, dle kterého se nás elity snaží zlikvidovat, aby tím získaly větší moc. K čemu by jim to proboha bylo, kdyby zbyly na Zemi samy elity? Jakou moc by měly?